MÜÜGITINGIMUSED

 

Veebipoe Augustfest.ee (edaspidi Veebipood) omanik on EMG Solutions OÜ (registrikood 12890693),

asukohaga Pärnu, Oja tn 116-15

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

EMG Solutions OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, EMG Solutions OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ’le

1. Tooted ja ostu sooritamine

 

1.1. Tellimuse vormistamine.

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil.

1.2. Teenuse kasutaja valib välja soovitud tooted ning seejärel kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed (perekonnanimi, eesnimi, kontakttelefon, kontakt elektronpost) ning tasub toodete eest internetipanga pangalingi vahendusel või arve ülekandega.

1.3. Teenuse kasutaja kohustub esitama vormistamisel tõesed andmed, mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. Teenuse osutaja ei vastuta täitmisel Teenuse kasutaja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mitte täitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

1.4. Müük toimub ja võlaõiguslik leping jõustub siis, kui Teenuse kasutaja on tasunud tellimuse eest pangaülekandega kasutades E-poes olevat pangalinki või teinud ülekande väljastatud arve alusel.

1.5. Kuvatavad tooted on reeglina laos olemas. Kuvatud toodete saadavus võib muutuda tehniliste probleemide tõttu lao või E-poe programmides.

1.6. Kui toode puudub laost, siis tellimust ei ole võimalik täita. Sel juhtumil võtab E-poe töötaja kasutajaga ühendust ja pakub välja võimaliku uue tarneaja, toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga või tagastab Teenuse kasutajale raha hiljemalt 14 päeva jooksul.

1.7. Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest. Teenuse osutaja annab endast parima, et kuvada võimalikult head ja korrektset tootekirjeldust, kuid vaatamata sellele, e-poes olevad tootekirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.

1.8. E-poes pakutavaid tooteid müüakse nii füüsilistele kui ka juriidilistele isikutele.

2. Hinnad

 

2.1. Kõik E-poes olevad hinnad on eurodes ja ei sisalda käibemaksu.

2.2. Teenuse osutajal on õigus igal ajal muuta kuvatavaid hindu. Kui E-poes kasutaja esitas ja tasus tellimuse siis kohustub Teenuse osutaja tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega.

2.3. Teenuse osutajal on õigus loobuda tellimuse täitmisest tehnilise vea olemasolul, mille tõttu on E-poes toote hind olnud ekslik.

3. Tarneaeg ja kohaletoimetamise tingimused

 

3.1. Eestis toimetatakse kaubad teenuse kasutajani Omniva/Itella pakiautomaadi kaudu, saaja kulul. Rahvusvahelised saadetised toimetatakse kohale poolte kokkuleppel.

3.2. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-4 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Kui kaup tuleb tellida väljastpoolt Eestit võib tarne kliendini olla 5-14 tööpäeva. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

3.3. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Transpordi eest tasutakse kassas koos toodetega.

4. Soodustus

 

4.1. Ostukorvis oleva sooduskupongi lahtrisse õige suuduskupongi koodi lisades saate kauba kogumaksumusest vastava summa alla või siis % olenevalt kuidas sooduskupong on määratud.

4.2. Sooduskuponge võib leida meie facebookis korraldavate kampaaniate postitustelt, autoüritustel jagatavate flaierite vahelt, ostes tooteid kampaania ajal saadame kupongid koos tootega teile.

5. AUTOLOOS

5.1 AUTOLOOSI TINGIMUSED

 

5.1.1 Kaubandusliku loterii läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt kaubandusliku loterii reeglites. Kõik korraldaja otsused kaubandusliku loterii läbiviimisel on lõplikud ning kõigile loteriis osalejatele kohustuslikud.

5.1.2 Kaubanduslikus loteriis saavad osaleda isikud, kes vastavad kõigile järgnevalt loetletud tingimustele:

– on vähemalt 18-aastased;

– on ostnud veebilehelt augustfest.ee järgneva pileti: “Combo pilet”, “Loosipilet”, “Osaleja pilet koos loosiga”;

5.1.3 Kaubanduslikus loteriis ei saa osaleda korraldaja veebipoe töötajad, nende perekonnaliikmed ega ürituse korraldamisega otseselt seotud isikud

5.1.4 Kaubandusliku loterii auhind on sõiduauto (väljakuulutamisel), mille väärtuseks on 4500€. Auhind on välja pandud Globe Cars OÜ poolt.

5.2 OSALEMINE

 

5.2.1 Loosimises osalemiseks peab soetama veebilehelt www.augustfest.ee ühe või mitu järgnevalt nimetatud piletitest: “Combo pilet”, “Loosipilet”, “Osaleja pilet koos loosiga”

5.2.2 Soovi korral võib osta mitu loosipiletit, et suurendada oma võiduvõimalust.

5.2.3 Osaleja peab alles hoidma loosimises osalemise aluseks oleva pileti kuni ürituse lõpuni ja auhinna üle andmiseni.

5.2.4 Osaleja pilet koos loosiga on võimalik osta kuni 17.08.2024.

5.2.5 Antud piletit on võimalik ainult osta üritusel aksepteeritud isikul.

5.3 LOOSIMINE

 

5.3.1 Auhinna loosimine toimub Pärnus toimuval üritusel nimega “Augustfest ’24”.

5.3.2 Ürituse toimumise kuupäev on 24.08.2024.

5.3.3 Loosimisel osalevad kõik piletid, mis vastavad käesoleva kaubandusliku loterii tingimustele.

5.3.4 Auhind loositakse juhuslikkuse alusel kõikide piletite ostjate vahel välja läbi virtuaalse loosiratta.

5.3.5 Kui välja kuulutatud võitja ei ole kohapeal, siis arvestatakse seda kui auhinna mitte vastu võtmisena ja loositakse uus võitja.

5.3.6 Võitja peab auhinna kättesaamisel esitama isikut tõendava dokumendi ja allkirjastama vastuvõtmise akti.

5.3.7 Korraldaja filmib auhinna üle andmist Võitjale.

5.3.8 Korraldajal on õigus võitu mitte väljastada juhul, kui:

– Võitja ei esita isikut tõendavat dokumenti või kui Võitja ei ole täisealine.

– Võitjat ei ole üritusel kohapeal.

– Võitja on mistahes viisil rikkunud kaubandusliku loterii reegleid.

Juhul, kui auhind jäetakse välja andmata eeltoodud punktis toodud põhjustel, on korraldajal õigus loosida välja uus Võitja.

5.3.9 Autoloosis osalemiseks peab osaleja edastama järgmised kohustuslikud andmed: ees- ja perekonnanimi, linn/vald, e-mail, telefon. Korraldaja veebilehel augustfest.ee avaldatud ankeedi täitmisega annab autoloosis osaleja nõusoleku töödelda oma isikuandmeid autoloosiga seotud eesmärgil.

5.3.10 Kaubandusliku loterii korraldaja kinnitab, et töötleb kaubanduslikus loteriis osalejate isikuandmeid kohaldades ja järgides kõiki isikuandmete kaitse põhimõtteid ning töötleb isikuandmeid vaid ulatuses, mis on vajalik kaubandusliku loterii läbiviimiseks.

5.3.11 Kaubanduslikus loteriis osalemisega annab osaleja kaubandusliku loterii korraldajale nõusoleku võidu korral kasutada võitja eesnime meedias, reklaamides, PR eesmärkidel, ja muudel sarnastel üritustel ilma võitjale selle eest tasu maksmata või täiendavat kokkulepet sõlmimata.

5.3.12 Auhind antakse üle “Augustfest ’24” ürituse lõpus, aadressiga Audru ringrada, Papsaare küla, Audru vald, 88137, Eesti.

5.4 AUHIND

 

5.4.1 Auhinnaks on 1 sõiduauto (väljakuulutamisel), mille väärtuseks on 4500€.

5.4.2 Auhinna autol on sponsorite ja toetajate kleepsud. Auhinna vastuvõtmisel kohustub Võitja kasutama sõiduautot vähemalt 1 aasta (kuni 25.08.2025).

5.4.3 Auhinna Võitjal on keelatud vähemalt 1 aasta (kuni 25.08.2025) eemaldada autolt sponsorite ja toetajate kleepse.

5.5 LÕPPSÄTTED

 

5.5.1 Kaubandusliku loterii auhinda ei saa asendada teist liiki auhinnaga ega hüvitata rahas, välja arvatud juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga korraldaja otsusel.

5.5.2 Võitjale auhinna üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.

5.5.3 Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kaubanduslik loterii ja jätta auhind välja loosimata ja/või võitjale üle andmata või asendada teist liiki samaväärsete auhinnaga, teatades sellest koheselt kaubanduslikus loteriis osalejatele meedia, kodulehe või Facebooki vahendusel.

5.5.4 Kõik kaubanduslikust loteriist tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.

Lisainfo:

www.augustfest.ee

Tel : +372 56846122

info@augustfest.ee

TAGANEMISÕIGUS

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul [olenevalt toodetest ei pruugi ostjal
taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele].

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile emgsolutionsou@gmail.com hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Tagasi ei võeta tooteid mis on saadetud tootja laost otse kliendini (veljed, rehvid, coiloverid, sport istmed jne.)

Värvimist (või muul moel töötlust) vajavate toodete (nt keredetailid) puhul tuleb enne värvimist testida sobivust teie sõidukiga, värvitud või muul moel töödeldud tooteid tagasi ei võeta.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile emgsolutionsou@gmail.com või helistada telefonil: +372 56846122.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile emgsolutionsou@gmail.com või helistada telefonil: +372 56846122

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.